+48 62 59 777 25 | | | |

Co zyskujesz

Technologia ADECON sprawia, że w czasie rzeczywistym znasz:

Termin dostawy

Historię zleceń

Status przesyłki

Komfort

Wyobraź sobie, że dzwoni do Ciebie Twój kluczowy klient i pyta, kiedy dokładnie towar dotrze na miejsce rozładunku. Ponieważ zależy Ci na jego komforcie, natychmiast dzwonisz do firmy, której powierzyłeś transport i okazuje się, że… nie wiedzą… , trzeba zadzwonić do kierowcy… Po 30 minutach, kiedy Ty się już mocno niecierpliwisz, oddzwaniają z informacją, że nie mogą się skontaktować z kierowcą…

Wyobraź sobie inny scenariusz. Kiedy klient zadzwonił, nie musiałeś nigdzie dzwonić, poprosiłeś go uprzejmie o chwilę cierpliwości i nie rozłączając się sprawdziłeś aktualny status przesyłki, który otrzymałeś automatycznie z systemu ADECON. Następnie przekazałeś klientowi dokładną informację, gdzie znajduje się kierowca i za ile dojedzie na miejsce. Zadowolony klient podziękował za rozmowę i wrócił do swoich obowiązków, a Ty mogłeś zająć się rzeczami kluczowymi dla Twojego biznesu.

Bezpieczeństwo

Zależy Ci, żeby Twój transport dotarł na czas, na miejsce i w nienaruszonym stanie. W związku z tym firma transportowa, którą wybierasz powinna posiadać nowoczesną flotę pojazdów, której ciężarówki mają nie więcej niż 2 lata. Dodatkowo chcesz, żeby Twoi dostawcy byli proekologiczni i emisja spalin spełniała normy EURO 6. Skąd to wiemy? Setki klientów codziennie widzą w nas godnego partnera i dzielą się z nami informacją, co jest dla nich ważne.

Wybór firmy transportowej należy do Ciebie

Zapraszamy Cię do kontaktu